Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Breylee herbal cream (the product is only for export sales, domestic sales are prohibited, and purchasing is equivalent to the default company's free statement), Need the BPOM version to be private, Chinese Version |
| Brand | Lanbena/Lan Beina, Boutique domestic goods |
| Whether to import | No |
| Commodity barcode | 6970470534227 |
| Product name | Breylee ACNE CREAM Beiler Place Moisturizing Cream 30g Cross -border Non -BPOM |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | BY4227 |
| Specification | Normal specifications |
| Place of origin | China |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 30g |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Nourish |
| Packing specification | 400 boxes, weighing 22kg, size: 58*40.5*34 |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2020015589 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Product information | 52g length, width height 14x2.6x3.6 |
| Category | Cream |















