Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Peptide, serum, 60 ml, Collagen, serum, 60 ml |
| Brand | Yumitang, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Apply skin | Universal |
| Item code | NO.JMT30158 30332 03478 03461 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | / |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 60ml |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Place of origin | Guangzhou |
| Product form | / |
| Effects of cosmetics | Moisturizing |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2023392076 |
| Product series | 尿 Meitang Yeer Hyaluronic acid Essence Series |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | JOLYUM 六 j j j j j 颜 颜 颜 颜 (new) 60ml |
| Category | Essence for face |
| For people | Universal |
| Product name | 尿 Meitang yeast hyaluronic acid |
| Ingredient | / |















