Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | BY1541 Cream 30g (the product is only available for export sales, domestic sales are prohibited, and purchasing is equivalent to the default company's free statement) |
| Brand | BREYLEE, Boutique domestic goods |
| Whether to import | No |
| Product name | Breylee cream 30g |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | BY4227 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | 20160248 |
| Place of origin | China |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 30g |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Other effects |
| Packing specification | 58×40.5×34cm |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2019128306 |
| Product Size | 14*2.6*3.6cm |
| Special purpose cosmetics | No |
| Commodity barcode | 6970470534227 |
| Category | Cream |















