Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Brand | Lanbena/Lan Beina, Boutique domestic goods |
| Whether to import | No |
| Commodity barcode | 6970470534098 |
| Product name | Lan Beina Cream |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | LB6221 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | 20160248 |
| Place of origin | China |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 30g |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Product specification | LB6221 Cream Cream TCM (Products are only available for export sales, domestic sales are prohibited, and purchasing is equivalent to default companies with a statement of exemption) |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2020021752 |
| Product hair | 50g |
| Product Size | 3.5*2.5*14cm |
| Special purpose cosmetics | No |
| Category | Cream |















