Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Place of origin | Dongguan |
| Type | Necklace tail crane |
| Processing process | Plating |
| Item code | 3mm, 4mm, 5mm, 6mm |
| Brand | Accessory, accessories |
| Product number | 3mm, 4mm, 5mm, 6mm |
| Material | Copper |
| Image | other |
| Model | 14K gold |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | No |
| Year/season of release | Summer, 2022 |
| Product shape | Circular |
| Design | Circular, Geometry |
| Color | 3mm0.6 hole, 3mm0.6 hole (vertical hanging), 4mm 0.6 holes, 4mm 0.6 hole (vertical hanging), 5mm 0.6 holes, 6mm1.0 hole, 5mm 1.0 hole |















