Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Acne care solution 30ml (the product is only for export sales, domestic sales are prohibited, purchase is equivalent to defaulting to the company's disclaimer), Ectoin stock solution 30ml (the product is only for export sales, domestic sales are prohibited, purchase is equivalent to defaulting to the company's disclaimer), Indonesian version of Ectoin stock solution 30ml (the product is only for export sales, domestic sales are prohibited, purchase is equivalent to defaulting to the company's disclaimer, 24K polypeptide stock solution 30ml (the product is only for export sales, domestic sales are prohibited, purchase is equivalent to defaulting to the company's disclaimer), VC raw solution is 30ml (the product is only for export sales, domestic sales are prohibited, and purchasing is equivalent to the default company's exemption statement), Lanbena, essence, shrinks pores, 30 ml |
| Brand | Lanbena/Lan Beina, Boutique domestic goods |
| Whether to import | No |
| Apply skin | Mixed |
| Item code | LB5804 |
| Specification | Normal specifications |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 30 |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Place of origin | Guangzhou |
| Effects of cosmetics | Other effects |
| Types of packaging | Base package, pack |
| Texture | Raw solution |
| Product hair | 108g |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Guangdong G makeup network preparation number 2024438738 |
| Product Size | 4.2*4.2*9.7cm |
| Special purpose cosmetics | No |
| Packing specification | 38×30.8×35.5cm |
| Category | Essence for face |
| For people | Universal |
| Product name | Lanbeina acne care solution 30ml |




![[Delivery within 48 hours] Black Clouds Fulling Aurora Rough Balanced Water and Oil Bright Skin Puritated Pores Refuge](https://wsrv.nl/?url=https%3A%2F%2Fcbu01.alicdn.com%2Fimg%2Fibank%2FO1CN019dRw2Z1Y2VYDtzgqK_!!2217907503001-0-cib.600x600.jpg&w=400&h=400&fit=cover)










