Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | The English version of the herbal repair cream (the product is only for export sales, the domestic sales are prohibited, and the purchase of the default company is equivalent to the default company) |
| Brand | Lanbena/Lan Beina, Boutique domestic goods |
| Whether to import | No |
| Product name | LANBENA herbal care lotion |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | LB6221 |
| Specification | Normal specifications |
| Place of origin | China |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | Herbal repairing cream, 30g |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Other effects, Ease the skin |
| Product Size | 3.5*2.5*14cm |
| Category | Cream |
| Packing specification | 59×38.5×33cm |
| Product hair | 50g |
![[Cross -overseas Trade] Hanose Whitening Freckle Cream 20g Moisturizing Freckle Cream Light Spots Light Bright Skin](https://wsrv.nl/?url=https%3A%2F%2Fcbu01.alicdn.com%2Fimg%2Fibank%2FO1CN01aS9SRP28fHGYIcBut_!!2208063117959-0-cib.600x600.jpg&w=400&h=400&fit=cover)










![[Delivery within 48 hours] Suxiuchen's Pioning Colloidal Sulfur Purifying Acne Cream Improves Adolescent Acne](https://wsrv.nl/?url=https%3A%2F%2Fcbu01.alicdn.com%2Fimg%2Fibank%2FO1CN01VmZObs28OKigIw3DO_!!2217917307922-0-cib.100x100.jpg&w=400&h=400&fit=cover)



