Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | 20g (box) |
| Brand | Wordwhile (beauty), Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Inconsistent with the age of the ages |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | Time Master Microcar Adverse Cream 20g |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20161440 |
| Place of origin | Guangzhou |
| Sunscreen | None |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 20g |
| (Cross-border trading) | No |
| Effects of cosmetics | Other effects |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2023003047 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Category | Cream |















