Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Brand | Jalm/Jiefuquan, Boutique domestic goods |
| Whether to import | No |
| Commodity barcode | 6941349338512 |
| Product name | Nutritious cream, skin rejuvenation, 50g |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | NO.JLS38512 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20170605 |
| Place of origin | Guangzhou |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 50g |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Nourish |
| Product specification | 50g |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2019279917 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Category | Cream |
| Main sales area | Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East |
| Time to market | 2019.12 |




![[Ships within 48 hours] Dedevive Azelaic Acid Gel Herbal Acne Treatment Cream Light](https://wsrv.nl/?url=https%3A%2F%2Fcbu01.alicdn.com%2Fimg%2Fibank%2FO1CN01VY0L1q1R5WsLO2GBK_!!2218303072060-0-cib.100x100.jpg&w=400&h=400&fit=cover)










