Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Brand | CBSAD |
| Item code | 410-Ring magnet sheet |
| Type | Car bracket |
| Main sales area | Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia |
| There is an authorized self -owned brand | No |
| Support customization | Support |
| Style | 55mmx45mm (universal), Universal |
| Is it a patent source? | No |
| Material | 410 iron material |
| Thickness | Iron supplement, 0.3mm, 0.1mm |
| Applicable brand | Wireless charging mobile phone |
| Color | Silver(natural color)#512#513#511, Silver (natural color) #9448A adhesive, Silver (natural color) with handle #9448A adhesive |
| Size | 55mmx45mm |















