Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Brand | Bisu Tang, Boutique domestic goods |
| Whether to import | No |
| Apply skin | Neutral, Universal, Oily, Dryness |
| Item code | D1BST67623 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 201600201 |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 100ml |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Place of origin | Guangzhou |
| Product specification | Golden, 100 ml |
| Effects of cosmetics | Moisturizing, Hydrate, Firm |
| Types of packaging | Base package, pack |
| Texture | Gel |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Guangdong G Makeup Network 2018241778 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Category | Essence for face |
| Main sales area | South America, North America, Northeast Asia, Middle East |
| For people | Universal |
| Product name | Bi Su Tang 24K Gold Hyaluronic acid Primary Light |















