Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | 50g |
| Brand | La Milee/Lai Mei, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Aloe vera gel, 50g |
| For people | Miss |
| Apply skin | Universal |
| Item code | LM3055A001 |
| Specification | Normal specifications |
| Place of origin | Guangzhou |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 50g |
| (Cross-border trading) | No |
| Effects of cosmetics | Other effects, Moisturizing, Ease the skin |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Make -up Word 2022324465 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | Aloe vera gel |
| Category | Cream |















