Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | AHA, VC, Hyaluronic acid, 24K gold |
| Brand | DRMEINAIER, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Apply skin | Universal |
| Item code | Face serum, 30 ml |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20170148 |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 30 |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Place of origin | Guangzhou |
| Effects of cosmetics | Moisturizing, Shrinks pores, Moisturizing, Skin tone brightening, Nourish, Firm, Exfoliating softener, Softens skin |
| Types of packaging | Base package, pack |
| Texture | Lotion |
| Box regulations | 600 bottles/box |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2019238927 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Category | Essence for face |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East |
| For people | Miss |
| Product name | Hah raw fluid |
| Packet size | 47*32.2*39cm |















