Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Place of origin | Anhui |
| Type | Accessory, accessories, 8 cm |
| Item code | 2-4cm support piece |
| Brand | Other |
| Material | Felt cloth |
| Product shape | Circular |
| Model | 2 cm, 2.5 cm, 3 cm, 3.5 cm, 4 cm |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| Year/season of release | Spring, 2023 |
| Design | Circle |
| Color | Mixed, color, Green, Yellow, Light green, Shallow yellow, Orange, Fuchsia, Mint Green, Khaki, Red, Black, Purple, Rose red, Blue, White, Sapphire |















