Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Astragalus frost 70g |
| Brand | Jolvry, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Jofli Astragalus Cream 70g |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | 6975361165634 |
| Specification | Normal specifications |
| Special purpose cosmetics | No |
| Production license number | Cantonese makeup 20220114 |
| Place of origin | Guangdong |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 70g |
| (Cross-border trading) | No |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2020013740 |
| Effects of cosmetics | Moisturizing, Acne, Skin tone brightening, Nourish, Softens skin |
| Attribute 2 | Astragalus frost wholesale |
| Property 3 | Astragalus cream genuine |
| Category | Cream |
| Attribute 1 | Moisturizing Astragalus Cream |















