Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Brightening peptide, makeup cream, anti-wrinkle, 50g |
| Brand | Peptide family, Boutique domestic goods |
| Whether to import | No |
| Product name | Brightening peptide, makeup cream, anti-wrinkle, 50g |
| For people | Ordinary crowd |
| Apply skin | Neutral, Oily, Dryness, Sensitivity, Mixed |
| Item code | D1STSJ23351 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20160737 |
| Place of origin | Guangdong |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 50g |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Whitening, Moisturizing, Skin tone brightening, Firm |
| Special purpose cosmetics | Yes |
| Special use cosmetics certificate number | National Makeup Special 20243246 |
| Category | Cream |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East |




![[Tik Tok Hot Style] Baoweiquan Lard Persimmon Leaf Cream Delicately Smoothes Skin and Brightens Skin Panax Notoginseng Cream](https://wsrv.nl/?url=https%3A%2F%2Fcbu01.alicdn.com%2Fimg%2Fibank%2FO1CN01p4plu022i8AGMy3Wj_!!2208659247153-0-cib.100x100.jpg&w=400&h=400&fit=cover)










