Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Place of origin | Yiwu |
| Type | Accessory, accessories, DIY |
| Processing process | Plating |
| Item code | D9339 |
| Brand | Other |
| Material | Metal |
| (Cross-border trading) | No |
| Main downstream platforms | wish, Quick worker, SHEIN, Aliexpress, Tmall, Pinduoduo, shopee, TikTok |
| There is an authorized self -owned brand | No |
| Year/season of release | Spring, 2023 |
| Weight | 0.6g |
| Design | None, None |
| Pore | 2mm |
| Color | Ancient green/13*11mm/0.6g, Ancient silver/13*11mm/0.6g, Gold/13*11mm/0.6g, KC gold/13*11mm/0.6g, Rose gold/13*11mm/0.6g, Ancient gold/13*11mm/0.6g |
| Size | 13*11mm |















