Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Fresh version nude apricot#50g, Moisturizing version of white#50g |
| Brand | Yaqino, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Yaqino, foundation, makeup cream |
| For people | Miss |
| Apply skin | Universal |
| Item code | 8461 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20210032 |
| Place of origin | Guangdong |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 50g |
| (Cross-border trading) | No |
| Effects of cosmetics | Foundation |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2023140978 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | Foundation, makeup cream |
| Category | Cream |
| Size | 7cm, 8.8cm, 8.8cm |















