Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Brightening serum, freckle removal, 120 ml |
| Brand | Bei Lingmei, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Apply skin | Universal |
| Item code | D1BLM25463 |
| Specification | Normal specifications |
| Special purpose cosmetics | Yes |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 120ml |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Place of origin | Guangzhou |
| Effects of cosmetics | Whitening, Skin tone brightening, Freckle removal |
| Category | Essence for face |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East |
| For people | Universal |
| Product name | Brightening serum, 120 ml |















