Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Moisturizing cream, 550g, Vitaminised delicate cream, 550g |
| Brand | Odo (beauty), Boutique domestic goods |
| Whether to import | No |
| Product name | Moisturizing cream, 550g |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | D1AD85185 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20170201 |
| Place of origin | Guangzhou |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 550g |
| Main downstream platforms | Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Oil sheen control, Moisturizing, Nourish, Firm |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Make -up Word 2024042933 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | Moisturizing cream, 550g |
| Category | Cream |
| Main sales area | Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East |















