Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Koan Skin Skin Tone Cream 30g |
| Brand | Koan skin, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Kean skin soothing cream |
| For people | Miss, Men's, Universal, Ordinary crowd |
| Apply skin | Universal |
| Item code | Koan Skin Skin Tone Cream 30g |
| Specification | Normal specifications |
| Special purpose cosmetics | No |
| Production license number | Cantonese makeup 20170237 |
| Place of origin | Guangzhou |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 30g |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Guangdong G makeup network preparation number 2017000001 |
| Effects of cosmetics | Skin tone brightening, Nourish |
| Category | Cream |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East |















