Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Brand | Other, OEM |
| Whether to import | No |
| Apply skin | Universal |
| Item code | 1ml blister nose microspheres |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20161197 |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 1ml |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA, Other |
| There is an authorized self -owned brand | No |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Place of origin | Guangzhou |
| Product specification | 2ml single hyaluronic acid macromolecule, 2ml single hyaluronic acid medium molecule, 2ml single hyaluronic acid small molecule |
| Effects of cosmetics | Other effects |
| Texture | Essence |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2019042085 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | 2ml single-item blister hyaluronic acid |
| Category | Essence for face |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East, Other |
| For people | Universal |
| Product name | 2ml single-item blister hyaluronic acid |















