Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Cream, 120g |
| Brand | A spring, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Vitaminised cream with hyaluronic acid, 120g |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | NO.XXM45027 |
| Specification | Normal specifications |
| Special purpose cosmetics | No |
| Place of origin | Guangzhou |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 120g |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2024247291 |
| Effects of cosmetics | Moisturizing |
| Special makeup product name | Vitaminised cream with hyaluronic acid |
| Category | Cream |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East |













![[Cross -overseas Trade] Hanose Whitening Freckle Cream 20g Moisturizing Freckle Cream Light Spots Light Bright Skin](https://wsrv.nl/?url=https%3A%2F%2Fcbu01.alicdn.com%2Fimg%2Fibank%2FO1CN01aS9SRP28fHGYIcBut_!!2208063117959-0-cib.600x600.jpg&w=400&h=400&fit=cover)

