Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Astragalus frost 70g, 100 ml, 100 ml, Body cream, 500 ml, Milk, 100 ml, 100 ml, Milk, cream, set, Astragalus four sets |
| Brand | Baizhentang, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Baizhentang Astragalus Frost 70g |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | NO.BZT05106 07421 07438 90454 15624 ALD07438+07421 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20170506 |
| Place of origin | Guangzhou |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 70g |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Moisturizing, Softens skin |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Make -up Word 2022344919 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | Baizhentang Astragalus Frost 70g |
| Category | Cream |
| Item number 3 | ALD05106*1+07421*1+07438*1+90454*1 |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East |
| Item number 2 | ALD07421+07438+05106 |















