Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Brand | ruoall, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Apply skin | Universal |
| Item code | R3N2A |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | R3N2A |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 30ml |
| Main downstream platforms | Independent station, Other |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Place of origin | Guangzhou |
| Product specification | 30ml is only for foreign trade export sales, domestic sales are prohibited, purchase is equivalent to a default disclaimer) |
| Effects of cosmetics | Firm |
| Types of packaging | Base package, pack |
| Texture | Essence |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2018177936 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | Essence, anti-wrinkle |
| Category | Essence for face |
| Main sales area | Southeast Asia, Other |
| For people | Universal |
| Product name | Essence, anti-wrinkle |















