Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Moisturizing cream, spray, 120 ml |
| Brand | 120ml, Flowerway/Australian flower arrangement |
| Whether to import | No |
| Product name | FLOWERWAY Centella Asiatica Cream Hydrating Spray |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | YL000027 |
| Specification | Normal specifications |
| Special purpose cosmetics | No |
| Production license number | 1 |
| Place of origin | Guangzhou |
| Shelf life | 9 month |
| Net weight | 300ml/gg/ml |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA, Other |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Guangdong G makeup network preparation number 2024380294 |
| Effects of cosmetics | Oil sheen control, Shrinks pores |
| Special makeup product name | FLOWERWAY Centella Asiatica Cream Hydrating Spray |
| Category | Cream |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East, Other |















