Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Gel contains niacin, 30g, Gel, 30g |
| Brand | Simply, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Gel contains niacin, 30g, 30g |
| For people | Miss, Men's, Ordinary crowd |
| Apply skin | Neutral, Universal, Oily, Dryness, Mixed |
| Item code | G1006 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20161715 |
| Place of origin | Guangzhou |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 30g |
| Main downstream platforms | wish, Independent station, Other |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Moisturizing, Skin tone brightening, Nourish |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2023427358 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | Gel contains niacin |
| Category | Cream |
| Main sales area | Europe, South America, Southeast Asia, North America, Other |















