Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | (Cross-border trading), golden bottle, English, 30 ml, (Cross-border trading), golden bottle, English, 100 ml, (Cross-border trading), golden, English, 100 ml, (Cross-border trading), serum with ginseng, bottle, English, 100 ml, (Cross-border trading), plastic serum with ginseng, English, 100 ml, (Cross-border trading), hair oil, English, 40, Cleansing milk with ginseng, 200 ml, (Cross-border trading), serum, English, vitamin C, 30 ml, (Cross-border trading), hair oil, new collection, English, 40 |
| Brand | Emanni, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Apply skin | Universal |
| Item code | Golden, 30 ml |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20220295 |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 30 |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA, Other |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Place of origin | Guangdong |
| Effects of cosmetics | Moisturizing, Nourish |
| Types of packaging | Base package, pack |
| Texture | Essence |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Make -up Word 2023068786 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | 24K golden solution |
| Category | Essence for face |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East |
| For people | Universal |
| Product name | 24K golden solution |















