Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Brand | DIDK, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Revitalizing collagen, 80g |
| Item code | NO.DIDK40823 |
| Specification | Normal specifications |
| Place of origin | Guangdong |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 80g |
| Main downstream platforms | Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA, Other |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Nourish |
| Product specification | Revitalizing collagen, 80g |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Guangdong G makeup network preparation number 2024307806 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Category | Cream |
| Main sales area | Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East, Other |















