Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Essence 30ml (only for foreign trade sales) |
| Brand | SADOER, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Apply skin | Universal |
| Item code | NO.SD17758 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20230009 |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 30ml |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA, Other |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Place of origin | Guangzhou |
| Effects of cosmetics | Nourish |
| Types of packaging | Gift Box |
| Texture | Water |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Guangdong G Makeup Network Preparation 2023007239 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | Moisturizing suntan oil, bronze essence |
| Category | Essence for face |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East, Other |
| For people | Universal |
| Product name | Suntan oil, serum, 30 ml |















