Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Handerpi Aoonjin Glossal Sulfur Acne Cream 30g, Serum, anti-acne, 15 ml, Azelaic acid, essence, anti-acne, 20g, Face mask with salicylic acid, anti-acne, 28 ml, 5 pieces, Face mask with salicylic acid, anti-acne, 5 pieces, Serum with salicylic acid, 10 pieces |
| Brand | Hanse HIISEES, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Handerpi Aoonjin Glossal Sulfur Acne Cream 30g |
| For people | Universal |
| Apply skin | Neutral, Oily, Mixed |
| Item code | AL758952658994 |
| Specification | Normal specifications |
| Special purpose cosmetics | No |
| Production license number | Cantonese makeup 20170526 |
| Place of origin | Guangdong |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 30g |
| Main downstream platforms | Amazon, Aliexpress, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2023418080 |
| Effects of cosmetics | Acne, Nourish, Softens skin |
| Special makeup product name | Handerpi Aoonjin Glossal Sulfur Acne Cream 30g |
| Category | Cream |
| Main sales area | Southeast Asia |















