Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | O'GULIA Centella asiatica after-sun soothing cream 50g |
| Brand | O'GULIA Aguliya, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | O'GULIA Centella asiatica after-sun soothing cream 50g |
| Apply skin | Neutral |
| Item code | DYLAGLY83941 |
| Specification | Normal specifications |
| Special purpose cosmetics | No |
| Place of origin | Guangdong |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 50g |
| (Cross-border trading) | No |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Make -up Word 2023321727 |
| Effects of cosmetics | Moisturizing |
| Special makeup product name | 1 |
| Category | Cream |















