Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Herbal strengthening essence, anti-wrinkle, 35g, improved version |
| Brand | Han Lun Meiyu, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Herbal essence, anti-wrinkle, 35g |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | SY10412 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20210186 |
| Place of origin | Guangzhou |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 35g |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA, Other |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Moisturizing, Nourish, Softens skin |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Guangdong G makeup network preparation number 2025260648 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | Herbal essence, anti-wrinkle, 35g |
| Category | Cream |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East, Other |















