Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | 100ml |
| Brand | Yuxue, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Apply skin | Neutral, Oily, Dryness, Mixed |
| Item code | 24K Gold Foil Six Peptide Essence |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20160128 |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 100 |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, Aliexpress, LAZADA |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Place of origin | Guangzhou |
| Effects of cosmetics | Moisturizing, Skin, Softens skin, Promote absorption, Maintain stability |
| Types of packaging | Base package, pack |
| Texture | Essence |
| Whether to authorize | Yes |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Guangdong G makeup network preparation number 2022007319 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | Serum |
| Category | Essence for face |
| Main sales area | Southeast Asia, North America |
| For people | Universal |
| Product name | 24K Gold Foil Six Peptide Essence |
| Is cross-border supply possible? | Yes |















