Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | 50g |
| Brand | Bigheadedbird/Big Bird, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Blue chamomile soothing essence cream |
| For people | Girl |
| Apply skin | Neutral |
| Item code | Soothing essence, 50g |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20170462 |
| Place of origin | Guangzhou |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 50g |
| (Cross-border trading) | No |
| Effects of cosmetics | Moisturizing |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Make -up Word 2023503731 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Category | Cream |















