Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Vitaminised cream, bee venom, 60g, DOLANJN ARBUTIN 7.0+TXA 4.0 CREAM Dark Spot Repair Cream 30g, Collagen, detachable face mask, 75 ml, 4IN1 hair removal cream 70g, Vitaminised serum, 30 ml, Acne patch, 36, Vitaminised eye cream, 15g, Night cream, 50g, Scar Cream 50g, Revitalizing serum for nails, 15 ml, Urea cream with salicylic acid, 100g, Essence for face, serum, 30 ml, Aloe vera gel, serum, against dark circles under the eyes, 30 ml, Cream, 60g, Coffee, increasing, shiny, 30 ml, Perfume with rosemary, oil, 30 ml |
| Brand | DOLANJN, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Vitaminised cream, bee venom, 60g |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | Vitaminised cream, bee venom, 60g |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20160737 |
| Place of origin | Guangdong |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 60 |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Nourish |
| Special purpose cosmetics | Yes |
| Special use cosmetics certificate number | National Makeup Special 20234882 |
| Special makeup product name | Vitaminised cream, bee venom, 60g |
| Category | Cream |
| Types of packaging | Base package, pack |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East, Other |











![[Delivery within 48 hours] Suxiuchen's Pioning Colloidal Sulfur Purifying Acne Cream Improves Adolescent Acne](https://wsrv.nl/?url=https%3A%2F%2Fcbu01.alicdn.com%2Fimg%2Fibank%2FO1CN01VmZObs28OKigIw3DO_!!2217917307922-0-cib.100x100.jpg&w=400&h=400&fit=cover)



