Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Brand | Hankey/Han Ji, Boutique domestic goods |
| Whether to import | No |
| Apply skin | Neutral |
| Item code | HJ0647 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20160912 |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 50ml |
| (Cross-border trading) | No |
| Place of origin | Guangzhou |
| Product specification | Peptide, serum, 50 ml |
| Effects of cosmetics | Moisturizing, Hydrate, Moisturizing, Nourish |
| Types of packaging | Base package, pack |
| Texture | Essence |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Cantonese G Makeup Word 2018112666 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Commodity barcode | 6974470910647 |
| Category | Essence for face |
| For people | 73251491 |
| Product name | Revitalizing peptide, smoothing essence, 50 ml |















