Loading product details...
Loading product details...
![[Buy one hand in hand] Baique Antelope herbal frame Yan Fang Fang Xiu Essence Cream 8G](https://wsrv.nl/?url=https%3A%2F%2Fcbu01.alicdn.com%2Fimg%2Fibank%2FO1CN01UNjRdI2KANmrICsGL_!!1095099516-0-cib.jpg&w=400&h=400&fit=cover)
to add to cart
| Brand | Pechoin/Baique Antelope, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | Revitalizing essence, 8g |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Specification | Sample |
| Place of origin | Shanghai |
| Shelf life | 18 month |
| Net weight | 8g |
| Effects of cosmetics | Softens skin |
| Product specification | 8g all skin types |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Shanghai G Makeup Network Word 2020009860 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Category | Cream |















