Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Tallow Balm Moisturizing Cream (export sales only), Vanilla Orange Tallow Balm (export sales only), Blue tallow balm (export sales only), Coffee flavored tallow balm (export sales only), Balm, cream, 120g |
| Brand | None, OEM |
| Whether to import | No |
| Product name | Cream for face, 37g |
| For people | Miss, Men's, Child, Universal, Ordinary crowd |
| Apply skin | Universal, Oily, Dryness, Sensitivity, Mixed |
| Item code | Cream for face, 37g |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | None |
| Place of origin | Guangzhou |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 37 |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Shrinks pores, Moisturizing, Skin tone brightening, Nourish, Firm, Ease the skin, Softens skin |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Guangdong G Makeup Network Preparation 2023190257 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | Cream for face, 37g |
| Category | Cream |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East |















