Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | 52ml AM SPF30, 52ml PM milk, 52ml AM SPF50, Light and thin gel, 52 ml |
| Brand | Other, European and American brands |
| Whether to import | No |
| Product name | 52 ml, (Physicals) |
| For people | Miss, Men's, Ordinary crowd |
| Apply skin | Neutral |
| Item code | Full series |
| Specification | Normal specifications |
| Place of origin | Guangzhou |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 52ml |
| Main downstream platforms | ebay, Amazon, wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Effects of cosmetics | Exfoliation, Shrinks pores, Moisturizing, Skin tone brightening, Repair after the sun, Ease the skin, Softens skin |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Lu G's makeup network preparation 2021002659 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | AM milk PM milk |
| Category | Cream |
| Main sales area | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East |















