Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Pack, 100 ml |
| Brand | 100 ml, Domestic brands |
| Whether to import | No |
| Product name | 100 ml |
| For people | Ordinary crowd |
| Apply skin | Universal |
| Item code | Big treasure |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Beijing makeup 20160020 |
| Place of origin | Beijing |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 100ml |
| (Cross-border trading) | No |
| Effects of cosmetics | Moisturizing |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Beijing G Make -up Word 2019005059 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | Dabao sod secret 100ml |
| Category | Cream |
| Types of packaging | Base package, pack |















