Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Brand | Wetcode/Water Code, Boutique domestic goods |
| Whether to import | No |
| Commodity barcode | 6922726988155 |
| Product name | Watercode Glacier Mineral Spring-50g Watercode Moisturizing Cream |
| For people | Universal |
| Apply skin | Universal |
| Item code | c001 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | Cantonese makeup 20160019 |
| Place of origin | China |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 50g |
| (Cross-border trading) | No |
| Effects of cosmetics | Moisturizing, Nourish |
| Product specification | 50g |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Guangdong G makeup network preparation number 2017023086 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Lotion/cream category | Water Code Hydrating Cream |
| Sunscreen | None |
| Category | Cream |













![[Buy one hand in hand] Baique Antelope herbal frame Yan Fang Fang Xiu Essence Cream 8G](https://wsrv.nl/?url=https%3A%2F%2Fcbu01.alicdn.com%2Fimg%2Fibank%2FO1CN01UNjRdI2KANmrICsGL_!!1095099516-0-cib.100x100.jpg&w=400&h=400&fit=cover)

