Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Essence, 30 ml, Serum, 30 ml, Essence, 30 ml, V marker |
| Brand | YILEST, OEM |
| Whether to import | No |
| Apply skin | Universal |
| Item code | ZZ060306 |
| Specification | Normal specifications |
| Production license number | 113215151 |
| Shelf life | 3 years |
| Net weight | 30ml/1.01fl.oz. |
| Main downstream platforms | wish, Aliexpress, Independent station, LAZADA, Other |
| There is an authorized self -owned brand | Yes |
| (Cross-border trading) | Yes |
| Place of origin | Guangzhou |
| Effects of cosmetics | Moisturizing, Hydrate, Firm |
| Texture | Essence |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Guangdong G Makeup Network Word 2016040878 |
| Special purpose cosmetics | No |
| Special makeup product name | Essence, anti-wrinkle |
| Category | Essence for face |
| Main sales area | South America, Southeast Asia, North America, Northeast Asia, Middle East, Other |
| For people | Universal |
| Product name | Essence, 30 ml |















