Loading product details...
Loading product details...

to add to cart
| Product specification | Children's fruit oil, nutritious cream, 50g |
| Specification | Normal specifications |
| Net weight | 50g |
| Shelf life | 3 years |
| Whether to import | No |
| Product name | Children's fruit oil, nutritious cream, 50g |
| Place of origin | Guangzhou |
| Non-special cosmetics registration certificate number | Guangdong G makeup network preparation number 2025222606 |
| Special purpose cosmetics | No |















